O nas

O nas

o-nas

Nasza firma powstała z myślą aby pomagać.

Firma komputerowa Ramikom powstała w 2014 roku, ale to nie oznacza, że jest nowicjuszem na rynku. Jej wszyscy pracownicy mają ogromne doświadczenie pracując w tej branży od kilkunastu lat. Ich doświadczenie i profesjonalizm pozwala rzetelnie i sumiennie realizować potrzeby naszych klientów.

Doświadczony zespół i bogate zaplecze części

Specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z naprawą pogwarancyjną, modernizacją oraz konserwacją notebooków i komputerów stacjonarnych. Wieloletnie doświadczenie oraz własne zaplecze części zamiennych pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego stawiamy na wysokie standardy wykonywanych usług. Dzięki udzielanej gwarancji na wszystkie wymienione lub naprawione podzespoły, mają Państwo poczucie bezpieczeństwa.

Dlaczego my

Naprawy

Naprawiamy a nie wymieniamy części – większość serwisów za naprawę uważa wymianę płyty głównej

Części zamienne

Szeroka oferta części zamiennych nowych oraz używanych – to klient wybiera na podstawie naszej fachowej porady

Profesjonalne narzędzia

posiadamy profesjonalne urządzenia do diagnostyki i naprawy

Gwarancja

udzielamy długoterminowych gwarancji na naprawy (3-12 miesięcy)

Jeśli masz problem ze swoim notebookiem, który nie obejmuje już serwis gwarancyjny, a w którym pojawiła się usterka – to dobrze trafiłeś.

Przyjmujemy zgłoszenia zarówno od klientów indywidualnych, małych i średnich firm, placówek edukacyjnych jak i dużych przedsiębiorstw i placówek rządowych. Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną wielu firm. Projektujemy, wykonujemy oraz administrujemy sieci komputerowe. Zapewniamy również obsługę informatyczną obejmującą sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.

 

Nasi pracownicy będą służyli Państwu wszelką pomocą w problemach związanych z obsługą i funkcjonowaniem urządzeń przenośnych.

upset blond woman having problems with computer phoning support

Nasze statystyki

17 Lat doświadczenia
2564 Naprawionych sprzętów
27 Współpracujących firm
12 Miesięcy gwarancji na naprawę

Inny serwis nie poradził sobie z naprawą lub wykonał ją źle?
My zrobimy wszystko co w naszej mocy.
Zapraszamy do nas.